🍪 Táto webová stránka používa súbory cookie, aby sme vám zaistili čo najlepší zážitok z našej webovej stránky. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov
🎉 Prihláste sa na odber a ušetrite 10%
UK SK

Nápoje KOMBUCHA vs SODA - hlavné rozdiely.

Aké sú hlavné rozdiely medzi Kombuchou a tradičnými nealkoholickými nápojmi je jednou z najčastejších otázok. S pomocou našej odborníčky na výživu Mafaldy Rodrigues de Almeida túto tému preskúmame.

Pravidelná konzumácia nealko nápojov je dlhodobo spájaná s väčším rizikom vzniku nadváhy, obezity a následne s možnosťou vzniku chronických ochorení, akými sú cukrovka, srdcovocievne ochorenia či rakovina. Je to preto, že nealkoholické nápoje sú bohaté na jednoduché cukry a z nutričného hľadiska nemajú žiadnu výhodu – sú to, čomu sa hovorí nutrične nízkohustotné potraviny. Aj keď sa rozhodnete pre verziu s nulovými cukrami a nulovými kalóriami, v nealkoholickom nápoji nie je žiadna zložka, ktorá vyživuje naše telo alebo prináša úžitok nášmu zdraviu.

Na druhej strane, fermentované nápoje , ako je GUTsy Captain Kombucha , sú spojené so zdravotnými výhodami, ako je väčšia diverzifikácia črevnej flóry, o ktorej je známe, že prináša výhody pri prevencii tých istých chronických ochorení, ktoré sa zvyšujú pri pravidelnej konzumácii. nealkoholických nápojov. Dá sa to vysvetliť tým, že fermentované nápoje majú nízky obsah cukru a na rozdiel od nealkoholických nápojov sú nutrične veľmi bohaté, pretože obsahujú živé prospešné baktérie, antioxidanty, vitamíny, organické kyseliny a sú to nápoje bez akýchkoľvek syntetických cukrov, konzervantov a umelých farby. GUTsy Captain Kombucha má aj verziuZero Sugars a Zero Calories , ktorá vám umožní využívať všetky tieto výhody bez kalorického príjmu. Viac výhod Kombuchy si môžete pozrieť v tomto článku.

Zdôvodnenie rozdielu v cene medzi Kombuchou a nealkoholickým nápojom spočíva v týchto bodoch, na ktoré sme sa zamerali. GUTsy Captain Kombucha nie je len nápoj, je to fermentovaná potravina, ktorú keď zaradíme do našej každodennej stravy, vyživujeme naše črevá a následne aj naše zdravie a celkovú pohodu.

GUTsy Captain Kombucha je preto skvelou alternatívou k pitiu nealko nápoja, pretože okrem všetkých s ním spojených výhod aj lahodne chutí! Chutné, zdravé a s priaznivými účinkami pre zdravie? Áno, je to možné. Skúste to dnes.

Skúšali ste tieto?

© 2023 GUTsy Captain UK Shop. All rights reserved.Payment Methods
pixel