🍪 Táto webová stránka používa súbory cookie, aby sme vám zaistili čo najlepší zážitok z našej webovej stránky. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov
🎉 Prihláste sa na odber a ušetrite 10%
UK SK

Ako sa vysporiadať s vianočnými excesmi? Zoznámte sa s radami našich odborníkov na výživu!

Vianoce sú obdobím, kedy sa vo všeobecnosti zdravé stravovanie necháva na poslednú chvíľu. Je známe, že deň excesov nemá prakticky žiadny význam pri udržiavaní dobrých stravovacích návykov a výsledkov, ktoré chcete dosiahnuť. Problém je však v tom, že mesiac december má veľa sviatočných dní – Štedrý večer, Vianoce, Silvester – ktoré často vedú k excesom. Spoznajte tipy našej odborníčky na výživu Mafaldy Rodrigues de Almeida, ako sa vysporiadať s vianočnými excesmi.

1 – Nerobte prehnané obmedzenia ani extrémne detoxy, jednoducho sa vráťte k bežnej vyváženej strave.

2 - Zvýšte spotrebu výživných potravín, ako je okrem iného ovocie, zelenina, orechy a semená.

3 – Zaraďte do svojho jedálnička fermentované potraviny, ako je GUTsy Captain Kombucha alebo GUTsy Captain Water Kefír . Fermentované potraviny vám pomôžu udržať si zdravú črevnú mikroflóru, deflovať, pri trávení ťažšieho jedla alebo ako lahodná a zdravá alternatíva.

Vedeli ste, že 62 % našich spotrebiteľov uvádza, že pravidelná konzumácia GUTsy Captain Kombucha im pomohla cítiť sa menej nafúknutí a že 76,6 % uvádza zlepšenie ich celkového blaha*?

4 - Snažte sa vykonávať fyzickú aktivitu každý deň, aj keď je to 30 minút chôdze!

Povedzte nám, ako vám GUTsy Captain Kombucha pomohol?

MYSLITE ČREVO


*Výsledky prieskumu uskutočneného so 145 spotrebiteľmi GC Kombucha v Portugalsku a Španielsku.

Skúšali ste tieto?

© 2023 GUTsy Captain UK Shop. All rights reserved.Payment Methods
pixel