🍪 Táto webová stránka používa súbory cookie, aby sme vám zaistili čo najlepší zážitok z našej webovej stránky. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov
🎉 Prihláste sa na odber a ušetrite 10%
UK SK

Pomarančové muffiny s GUTsy Captain Kombucha Coconut

Urobte svoje večierky ešte výnimočnejšími a zakomponujte našu GUTsy Captain Kombucha ako ingredienciu do kuchyne a podávajte ju pri stole s rodinou a priateľmi!

Nič nepreukáže našu lásku viac ako zdieľanie domáceho, zdravého a chutného receptu. Recept od našej milej odborníčky na výživu Mafaldy Rodrigues de Almeida.

Suroviny - Podáva sa na 8 až 10 muffinov

1 čajová šálka múky
1 čajová šálka mandľovej múky
1/3 čajovej šálky žltého cukru
1/3 čajovej šálky kokosového cukru
1 ČL prášku do pečiva
1 ČL sódy bikarbóny
2 stredné vajcia
1/2 čajovej šálky pomarančového džúsu
1/2 šálky čaju GUTsy Captain Coconut Kombucha
1/2 čajovej šálky rozpusteného kokosového oleja
2 ČL vanilkového extraktu
Strúhaný kokos


Inštrukcie

  1. Rúru vyhrejeme na 190°C. Formu na muffiny vymastíme trochou olivového oleja alebo rozpusteného kokosového oleja. Ak máte papierové poháre, vložte ich do dutiny. Rezervovať.
  2. Vo veľkej mise zmiešame múku, prášok do pečiva, sódu bikarbónu a cukry. Pridajte vajcia, pomarančový džús, kokosový olej, GUTsy Captain Coconut Kombucha , vanilkový extrakt a miešajte, kým sa dobre nerozmieša. Nepremixujte, inak budú mať muffiny tuhšiu konzistenciu.
  3. Zmes ihneď nalejeme do dutín formy na muffiny. Pečte 15 až 20 minút a pečte, kým nevyjde špáradlo zapichnuté do stredu muffinu*
  4. Vyberte z rúry a nechajte mierne vychladnúť. Navrch posypte strúhaným kokosom a podávajte spolu s vaším obľúbeným GUTsy Captain Kombucha !*Poznámka: ak sa vám muffiny začnú mierne pripekať, položte na plech hliníkovú fóliu.

Dobrú chuť!

Zažili ste niekedy? No nie sú chutné?

MYSLITE ČREVO!

Skúšali ste tieto?

© 2023 GUTsy Captain UK Shop. All rights reserved.Payment Methods
pixel