🍪 Táto webová stránka používa súbory cookie, aby sme vám zaistili čo najlepší zážitok z našej webovej stránky. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov
🎉 Prihláste sa na odber a ušetrite 10%
UK SK

Čo je a ako Kombucha konzumovať? - Poznať odpovede na najčastejšie otázky.

Kombucha je tu viac ako len módny nápoj! Je to vlastne dokonalá zhoda pre vaše zdravie.

S pomocou našej odborníčky na výživu, Mafalda Rodrigues de Almeida, odpovedáme v tomto článku na hlavné otázky o Kombuche a jej konzumácii.1 – Čo je to Kombucha?

Kombucha je staroveký nápoj známy v Číne ako „elixír nesmrteľnosti“. Vyrobené zo 100% prírodných surovín, zahŕňame len tie najčerstvejšie, najzdravšie a najchutnejšie príchute. S hrdosťou dodržiavame pôvodnú čínsku receptúru: používame len kvalitné prírodné suroviny, zelený čaj fermentovaný čistým organickým trstinovým cukrom a vlastnú kultúru živých baktérií a kvasiniek. Takto získame 100% autentickú kombuchu, ktorá chutí výborne. Čisté, ale chutné. Predkovia, ale jedinečná. Šumivé, ale osviežujúce. Najlepší nápoj, ktorý vám pomôže stať sa kapitánom šťastného, zdravého a naplneného života.2 - Ako mám užívať Kombuchu a aká je odporúčaná denná dávka?

Kombucha je skvelý nápoj, ktorý by ste mali zaradiť do svojej rutiny vďaka mnohým zdravotným výhodám, s ktorými je spojená.

Ideálny čas na pitie fermentovaných nápojov ako Kombucha a Vodný kefír je ráno nalačno, aby sa zabezpečilo, že baktérie ostanú na konci celého tráviaceho procesu nažive. Môžu sa a mali by sa však piť kedykoľvek počas dňa, či už ako zdravá desiata, alebo aj keď skonzumujete ťažké jedlo, ktoré je ťažšie stráviteľné.

Čo sa týka odporúčanej dennej dávky, štandardná dávka neexistuje a vždy treba experimentovať a prispôsobiť sa svojmu telu a chutiam. Je však akceptované, že všetky výhody môžeme získať pitím 250 až 300 ml denne.

Tip, pite čerstvé!3 - A na čo je Kombucha? Aké sú výhody užívania Kombuchy?

V minulom článku sme popísali 6 výhod dennej konzumácie Kombuchy.

V súhrne je Kombucha považovaná za probiotický nápoj s pozitívnym vplyvom na zdravie čriev a následne aj na celkovú pohodu. Pomáha regulovať črevný tranzit, je prospešný pre imunitný systém, podporuje trávenie, zvyšuje energetickú hladinu, podporuje chudnutie a iné.4 – Aký je rozdiel medzi GUTsy Captain Kombucha a GUTsy Captain Kombucha Zero?

GUTsy Captain Kombucha ZERO je lahodná a 100% autentická Kombucha, vyrobená v Portugalsku, s nulovým cukrom, NULA kalóriami a plná živých baktérií. Nový rad GUTsy Captain Kombucha s nulovým cukrom je tiež vyrobený tradičným spôsobom, s použitím iba 100% prírodných a organických ingrediencií. V skutočnosti používame rovnaké ingrediencie ako naša tradičná rada kombuchy . Rozdiel je v tom, že v Kombucha Zero prebieha dlhšie kvasenie, kým sa všetok cukor nerozloží a zostane... nula cukrov.


Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás na adrese shop@gutsycaptain.pt .

Skúšali ste tieto?

© 2023 GUTsy Captain UK Shop. All rights reserved.Payment Methods
pixel