🍪 Táto webová stránka používa súbory cookie, aby sme vám zaistili čo najlepší zážitok z našej webovej stránky. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov
🎉 Prihláste sa na odber newslettra a ušetrite 10%
UK SK

Čo je Kombucha?

Kombucha je staroveký nápoj známy v Číne ako „elixír nesmrteľnosti“.

How Kombucha is Made

Vyrobené zo 100% prírodných surovín, používame len tie najčerstvejšie, najzdravšie a najchutnejšie príchute: od tropického ananásu po granátové jablko. S hrdosťou dodržiavame pôvodnú čínsku receptúru: používame len kvalitné prírodné suroviny, zelený čaj fermentovaný čistým organickým trstinovým cukrom a vlastnú kultúru živých baktérií a kvasiniek.

Objavte produkty
How Kombucha is Made Raspberry

Takto získame 100% autentickú kombuchu, ktorá chutí výborne. Jednoduchá zložením, ale chutná. Z prehistorického receptu, ale tak jedinečná. Šumivá, ale zároveň osviežujúca. Najlepší nápoj, ktorý vám pomôže stať sa kapitánom šťastného, ​​zdravého a naplneného života.

Objavte Mixpacky
Separator

Ako vyrábame Kombuchu?

Každý nápoj je starostlivo vyrobený pomocou remeselných metód v našich zariadeniach v Évore. Používame vlastné probiotické kultúry GUTsy Captain Kombucha a len tie najkvalitnejšie certifikované BIO ingrediencie. Na výrobu Kombuchy je sladený zelený čaj fermentovaný symbiotickou kolóniou baktérií a kvasiniek, známymi ako SCOBY. Počas procesu fermentácie kvasinky v SCOBY rozkladajú cukor v čaji a uvoľňujú probiotické baktérie. Kombucha sa po fermentácii sýti.

Kombucha Fermentation process
© 2023 GUTsy Captain UK Shop. All rights reserved.Payment Methods
pixel