🍪 Táto webová stránka používa súbory cookie, aby sme vám zaistili čo najlepší zážitok z našej webovej stránky. Viac informácií nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov
🎉 Prihláste sa na odber a ušetrite 10%
UK SK

Ako dlho musím piť Kombucha alebo vodný kefír, kým pocítim výsledky?

Jednou z najčastejšie kladených otázok je, ako dlho musíte piť GUTsy Captain Kombucha alebo Vodný kefír , kým pocítite výhody. V tomto článku nájdete odpoveď našej odborníčky na výživu Mafaldy Rodrigues de Almeida.

Vždy sa to mení s cieľom a tiež s tým, ako často pijete.

Zvyčajne dokáže mať okamžité aj dlhodobé účinky. Ak máte nejaké nepríjemné pocity pri trávení, pitie GUTsy Captain Kombucha alebo Vodného kefíru vám okamžite ukáže veľký rozdiel. Skúste ho vypiť po ťažšom jedle.

Čo sa týka imunitného systému, metabolizmu, pohybov čriev, nálady, koncentrácie a iných účinkov, môže trvať týždeň alebo aj viac, kým pocítite nejaké výsledky, v závislosti od denného príjmu týchto nápojov.

Ideálny čas na pitie fermentovaných nápojov ako Kombucha a Vodný kefír je ráno nalačno, aby sa zabezpečilo, že baktérie ostanú na konci celého tráviaceho procesu nažive. Ale pravdou je, že v každom čase je to prínos dobrých vecí pre náš organizmus.

Povedzte nám, ako vám GUTsy Captain zlepšil život.

#MYSLEV

Skúšali ste tieto?

© 2023 GUTsy Captain UK Shop. All rights reserved.Payment Methods
pixel